Șef secție dezvoltare e-produse

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Obiectivul postului: Elaborarea, implimentarea e-produselor/serviciilor noi.

Responsabilități:

  • Analiza e-produselor şi e-serviciilor bancare existente pe piața financiar-bancară;
  • Elaborarea și implimenatare e-produselor şi e-serviciilor bancare noi;
  • Stabilirea relațiilor cu beneficiarii și partenerii proiectelor;
  • Dezvoltarea continuă a e-produselor/e-serviciilor bancare existente;
  • Elaborarea sarcinelor tehnice aferente produsului/serviciului în dezvoltare/implementare;
  • Efectuarea testărilor necesare aferente proiectului de implementare din punct de vedere funcțional și corespunderii sarcinii tehnice perfectate;
  • Coordonarea echipelor participante în proiect;
  • Administrarea bugetului proiectului

Cerințe:

  • Experiență minim 2 ani în sector carduri;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (avantaj);
  • Să posede cunoştinţe tehnice privind modul de utilizare a aplicaţiilor în domeniul carduri de plată: (aplicaţiile băncii şi Open Way);
  • Capacitați de organizarea și planificare;
  • Cunoașterea legislației și a actelor normative în domeniul financiar-bancar;
  • Cunoaşterea avansată MS Office.

Beneficii:

  • Grafic de lucru 9.00-18.00, luni-vineri;
  • Salariu motivant achitat la timp + bonusuri;

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa rr10@search4staff.com , indicând codul VSSE. Detalii la 062101257.

E-mail:  rr10@search4staff.com
Telefon:  062101257

Alte anunturi publicate de aceasta companie