Şef secţia aprovizionare materie primă al fabricilor de conserve

Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Responsabilităţi principale:

  • Managementul aprovizionării cu materie primă a fabricilor ”Orhei-Vit”;
  • Stabilirea și menținerea relațiilor de colaborare cu furnizorii de materie primă;
  • Organizarea, căutarea, analiza alternativelor transportării materiei prime către fabrici;
  • Monitorizarea prețului de achiziții materie primă;
  • Îndeplinirea planului de aprovizionare cu materie primă a fabricilor ”Orhei-Vit”.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii superiorare în agronomie/economie;
  • Experiență profesională minim 3 ani;
  • Cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse;
  • Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • Cunoaşterea programului de contabilitate 1C;
  • Cunoaşterea MS Office.

Calităţi personale:
- creativitate;
- comunicabilitate;
- spirit de iniţiativă;
- încredere în sine;
- capacitate sporită de muncă;
- orientare către rezultate.

Oferim:

  • Instruirea din partea companiei;
  • Salariu competitiv şi motivant;
  • Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
  • Stil de conducere democratic;
  • Amplasare geografică a locului de muncă în or. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

E-mail: hr@orhei-vit.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin