Șef Depozit

Șef Depozit

Responsabilități:

  • Organizarea lucrului privind recepționarea și eliberarea produselor;
  • Aranjarea mărfurilor în depozit;
  • Menținerea ordinei și curățeniei în încăperile depozitului;
  • Evidență întrărilor și ieșirilor de marfă;
  • Inventarierea periodică a mărfurilor.

Profilul candidatului:

  • Experiență în administrarea depozitelor de mărfuri;
  • Abilități excelente de organizare, planificare și comunicare;
  • Studiile – nu contează numărul universităților avsolvite, este foarte importantă experiență și gradul de responsabilitate și organizare a candidatului!
  • Aptitudini de operare PC (MS Office, baze de date, Internet, email, 1C s.a.);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Atitudine pozitivă și profesionistă în relațiile cu clienții;
  • Abilități foarte bune de comunicare și convingere;
  • Persoană activă, orientată spre rezultat, cu abilități organizatorice și responsabilă.

Compania oferă:

  • Salariu - min 10 mii lei;
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipa de profesioniști;
  • Instruire și un mediu de lucru modern;
  • Depozitul este amplasat în Chișinău (Poștă Veche, stradela Studenților/Socoleni).

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV + Foto la adresa de email: hr@pit.md , Tel: 078921888.

E-mail: hr@pit.md
Telefon: 078921888

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin