Șef de schimb logistică | BĂLȚI, MD

Pentru consolidarea echipei noastre din Bălți, Republica Moldova, căutăm:

PROFILUL CANDIDATULUI

  • Cunoașterea avansată a limbii române - obligatoriu
  • Buna stăpânire a pachetului MS Office
  • Cunoștințe în utilizarea SAP - avantaj
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Disponibilitate de a lucra în ture
  • Flexibil, responsabil, motivat

RESPONSABILITĂȚI

  • Organizează, repartizează și supraveghează sarcinile pentru fiecare membru al echipei
  • Instruiește operatorii din echipă asupra modului de realizare a lucrărilor
  • Verifică funcționarea corectă a uneltelor și ia măsuri pentru menținerea lor în stare bună
  • Verifică dispunerea corectă a tipurilor de material în magaziile aferente
  • Creează documentele de livrare în sistem
  • Verifică corectitudinea cantităților pregătite pentru livrare, în conformitate cu documentele specifice de livrare
  • Răspunde de utilizarea și gestionarea corespunzătoare a echipamentelor, materialelor și obiectivelor de inventar încredințate
  • Propune măsuri de organizare și perfecționare a activităților în care este implicat

COMPANIA OFERĂ

  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
  • Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
  • Transport gratuit
  • Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
  • Condiții de lucru la standarde europene

CUM APLICAȚI
Expediază CV-ul, specificând poziția pentru care candidezi, la adresa: Moldova.HR@gg-group.com  , sau, aplică direct la sediile companiei ICS”GG Cables & Wires EE” SRL, pe str.Aerodromului nr.1/str.Industrială 4, mun. Bălți.

Pentru întrebări legate de angajare contactează-ne la numerele: 0601 00 928; 0231 89 300.

Toate deciziile de angajare în cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificărilor și a experienței profesionale, raportate la cerințele specifice pozițiilor deschise.

Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legislația națională aplicabilă, mai multe detalii găsiți accesând link-ul: https://www.gg-group.com/de/service/date-caracter-personal-candidati/

E-mail: Moldova.HR@gg-group.com

Telefon: 0601 00 928; 0231 89 300

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin