Responsabil echipa schelari: Permanent (Constanta, Romania) Pasaport MD

Societatea Comerciala GDC INTERMED RO S.R.L. a fost infiinţată in luna mai 2017 şi are sediul social in Navodari , jud.Constanta , avand ca obiect principal de activitate activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii (cod CAEN 7732).
Managementul firmei este un management pe obiective, instrumentele si tehnicile folosite fiind previziunea, planificarea, organizarea. Stilul de management al societati este unul dinamic, flexibil, reusind sa modeleze activitatea societatii in consonanta cu mutatiile din mediul economic, minimizand gradul de risc si marind performanta.

Salariul: 3000 lei romanesti
Oferim: Cazare
Cerinte: Pasaport valabil moldovenesc
               Pasaport roman este un avantaj
Principalele atributii si responsabilitati:

  • Responsabil de dezvoltarea si profitabilitatea liniei de business Manopera (Montaj Schela)
  • Participa activ in promovarea si vanzarea serviciilor de montaj schela catre potentialii clienti
  • Responsabil de elaborarea ofertelor pentru cererile de oferta primite
  • Responsabil de negocirea si incheierea contractelor cu clientii
  • Responsabil de planificarea lucrarilor, in functie leaduri si contractele semnate
  • Responsabil de managementul de proiect al lucrarilor de montaj. Stabileste timpul si resursele necesare pentru efectuarea lucrarilor, in functie de gradul de dificultate al acestora
  • Responsabil de coordonarea lucrarilor de ridicare a schelelor
  • Responsabil de angajarea, coordonarea, organizarea si motivarea personalului din subordine
  • Responsabil de instalarea si asamblarea schelelor impreuna cu echipa
  • Verifica schelele dupa finalizarea instalarii
  • Ofera asistenta tehnica in montajul/demontajul de schela acordat catre potentialii clienti care doresc sa inchirieze acest tip de echipament
  • Se asigura ca personalul din subordine indeplineste conditiile necesare pentru activitatea de instalare si asamblare a schelelor
  • Verifica periodic punctele de lucru ale clientilor unde au fost inchiriate echipamentele societatii
  • Realizeaza saptamanal raportul de activitate pe care il prezinta conducerii societatii
  • Participa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii
  • Responsabil de incasarea creantelor de la clienti aferente serviciilor de manopera prestate, la scadenta

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului

  • Persoana tehnica, capabil in a intelege un plan de constructii si a elabora o oferta tehnica pentru montaj schela
  • Putere de analiza si decizie
  • Bune abilitati de planificare si organizare
  • Spirit de observatie
  • Rezistenta la efort
  • Simt al spatiului si echilibrului
  • Indemanare

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin