Responsabil Depozit (s. Purcari)

Beneficii:
• Grafic de muncă: În ture de zi și noapte
• Salariu competitiv
• Prânz asigurat de companie
• Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
• Prețuri speciale la produsele companiei
• Transport asigurat de companie
• Telefonie mobilă corporativă

Responsabilitățile principale:
• Introducerea datelor și prelucrarea operațiunilor de gestiune (intrări, ieșiri, transferuri)
• Înregistrarea, prelucrarea și păstrarea informației cu referire la situația stocurilor
• Supravegherea și verificarea stocurilor de marfă și descărcarea de gestiune
• Asigurarea reflectării tranzacțiilor depozitare în contabilitatea financiară
• Întocmirea rapoartelor lunare și anuale către superior

Studii și experiență profesională:
• Experiență în poziție similară de minim 1 an
• Cunoștințe în contabilitatea primară
• Cunoștințe practice a pachetului MS Office (Excel nivel avansat)
• Fluență în limbile română și rusă
• Deținere permis categoria B

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin