Grupul de companii "ABK", unul din lideri printre producătorii și vînzătorii de bomboane, biscuiți, ciocolată și glazură pe teritoriul Ucrainei, Rusiei, Republicii Moldova și altor țări din CSI și Europa, anunță postul vacant de:

Reprezentanți comerciali (Orhei) cu domiciliu în Ialoveni sau Chișinău

Responsabilități:
- organizarea vînzărilor în teritoriul repartizat

Cerințe:
- abilități de comunicare;
- preferabil experiență în vînzări;
- program de lucru full-time;
- deținerea autoturismului personal este obligatorie.
Oferim:
- salariu competitiv, bonusuri;
- creștere profesională;
- pachet social complet;
- achitarea cheltuielilor de transport și amortizare;
- comunicare telefonică corporativă.
În cazul în care întruniți toate cerințele enumerate expediați CV-ul la adresa electronică:  ion.iacub@avk.com.ua
Telefon: 068960666

E-mail: ion.iacub@avk.com.ua

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide