Reprezentanți comerciali cu domiciliu în orașul Rezina-Șoldănești

Торговая компания CVIN-COM SRL объявляет вакансию на должность:

Responsabilități:
- promovarea produselor companiei;
- organizarea vînzărilor în teritoriul alocat;
- identificarea de noi clienți

Cerințe:
- abilități de comunicare;
- experiență în vînzări (ar fi binevenită);
- disponibilitatea pentru program de lucru full time.
- deținerea automobilului personal este obligatorie.

Oferim:
- salariu motivant, bonusuri;
- oportunități de dezvoltare profesională;
- pachet social integral;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă.

Dacă corespundeți tuturor criteriilor enumerate expediați CV-ul la adresa electronică:

E-mail: jitarciucalex@gmail.com
Telefon: 060101242

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin