Cooperativa de Întreprinzător „Agrostoc” anunţă competiție deschisă pentru funcția de:

Reprezentant Vînzări (regiunea Sud a Moldovei)

Cerinţe:

  • Studii medii de specialitate în domeniul agricol;
  • Posedare cunoștințe PC (Word, Excel);
  • Permis de conducere cat. B;
  • Trăsături personale: abilități de vînzări și negociere.
  • Experienţa în domeniul vînzări (va constitui un avantaj);

Responsabilităţi:

  • Promovarea și comecializarea produselor agricole ale Întreprinderii;
  • Participarea la îndeplinirea planului de vînzări;
  • Identificarea clientilor și stabilirea raporturilor de colaborare cu producătorii agricoli;
  • Încheierea contractelor de vînzare cumpărare;

Oferim:

  • Salariu competitiv şi bonusuri în funcţie de performanţe;
  • Automobil de serviciu;
  • Convorbiri telefonice asigurate;
  • Mediu de lucru profesionist, într-o companie în continuă dezvoltare;
  • Asigurarea cu întreg pachet social + tichete de masă;
  • Cursuri și traininguri de domeniu.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa maria.iutis@agrostoc.md  sau ne puteti contacta la numarul de telefon 060302766.

E-mail: maria.iutis@agrostoc.md
Telefon: 060302766

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie