Agent vânzări în agricultură - Centrul Moldovei

Timac Agro East – companie membu al Grupului Roullier, specializată în nutriția plantelor, anunță postul vacant de:

PROFILUL CANDIDATULUI IDEAL:

  • Studii superioare finisate;
  • Experiență în vânzări;
  • Spirit antreprenorial;
  • Abilități de comunicare și relaționare;
  • Permis de conducere categoria B cu experiență de peste 1 an;
  • Cunoștințe în domeniu agricol constituie un avantaj, dar nu sunt obligatorii.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Oferirea de consultanță în domeniul fertilizării, în vederea promovării celor mai bune și moderne practici către clienții companiei;
  • Urmărirea culturilor clienților și propunerea de soluții adaptate nevoilor acestora;
  • Analiza tendințelor pieței și a concurenților;
  • Propunerea de soluții tehnice adecvate condițiilor din zonă.

COMPANIA OFERĂ:

  • Programe de instruire și dezvoltare atât în cadrul companiei, cât și peste hotarele țării;
  • Salariu competitiv și bonusuri din vânzări;
  • Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continuă dezvoltare;
  • Mașina și telefon de serviciu.

DESPRE COMPANIE:

TIMAC AGRO este specializată în produse de fertilizare, nutriţie vegetală şi animală.
De mai bine de 60 de ani, TIMAC AGRO, filială a Grupului Roullier cercetează constant modalităţile de inovare şi de furnizare a soluţiilor agronomice şi zootehnice care optimizează performanţa agricolă, protejând mediul înconjurător.

Prezenți pe piața Republicii Moldova de peste 10 ani, Timac Agro East şi-a câştigat o reputaţie de lider în inovaţie şi tehnologie, reputaţie datorată atât produselor de top, cât mai ales unei echipe de specialişti care îşi dezvoltă cariera într-o cultură unică, extrem de antreprenorială. O carieră alături de Timac Agro East este provocatoare şi generoasă pentru cei care deţin viziunea corectă, experienţă, abilităţile necesare şi spiritul comercial!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în limba română la adresa electronică: iulia.ioxa@ro.timacagro.com / officemd@ro.timacagro.com
Telefon de contact: 022 99-78-70 / 076060525

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide