Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău

Anunțăm pe intern și extern poziția vacantă de Reprezentant Suport Vînzări Corporative în orașul Chișinău. Responsabilitățile de bază vor consta în menținerea și dezvoltarea clienților corporativi existenți în scopul de a atinge obiectivele strategice ale companiei și de a crește volumul total de vânzări.

Responsabilități de bază:

  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor de afacere cu clienții corporativi activi;
  • Oferirea suportului proactiv reprezentanților B2B;
  • Oferirea suportului în procesul de conectare, dezvoltare;
  • Administrarea facturilor;
  • Raportare periodică la solicitare.

Competențe și studii:

  • Studii superioare (Business, Management sau Economie);
  • Experiență în vânzări sau deservire clienți de cel puțin 2 ani;
  • Permis de condurece (cat. B) și experiență;
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă; cunoașterea limbii engleze la nivel mediu de conversații.

Profilul personal al candidatului:

  • Abilități analitice, de comunicare și negociere;
  • Priceput la rezolvarea conflinctelor;
  • Responsabil, organizat și orientat spre nevoile clientului, precum și spre atingerea rezultatului;
  • Punctual, atent la detalii și capabil de a respecta termenii prestabiliți.

Notă:

Dacă ești interest(ă) de acest post și corespunzi cerințelor de mai sus, expediază CV-ul tău la adresa de email vacancy@moldcell.md
Dacă nu ești interesat, dar poți recomanda vreun prieten care ar fi potrivit pentru acest post, nu ezita sa ne transmiti un numar de contact. ;)

Îți mulțumim!

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie