Compania farmaceutica angajeaza:

Reprezentant medical pe zona Centru-Sud

Descrierea postului:

  • Promovarea imaginii companiei și a medicamentelor în conformitate cu cerințele și standartele aprobate de aceasta
  • Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor cu medicii din zona alocată
  • Îndeplinirea diverselor sarcini și contribuția la atingerea scopurilor companiei

Cerințe:

  • Studii superioare în medicină, farmacie, chimie, biologie
  • Ambiție, motivație pentru carieră
  • Abilități de comunicare și negociere
  • Dorință și capacitate de a învăța
  • Disciplinat, activ, punctual, responsabil
  • Cunoașterea limbii române și a limbii ruse
  • Disponibilitate pentru program de lucru full time
  • Experiența profesională anterioară constituie un avantaj
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • Permis de conducere categoria B (cu sau fără automobil)

Oferim:

  • Posibilitatea de integrare într-o echipă de profesioniști
  • Instruirea continuă în domeniul promovării medicamentelor
  • Șanse reale de stimulare
  • Menționați în CV în care zonă sunteți cointeresat să activați.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: reprezentant.med@gmail.com

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie