Angajăm:

Reprezentant medical (call centru)

Responsabilități:
·         promovarea Serviciilor Medicale prin telefon,
·         stabilirea şi menținerea relațiilor bune cu clienții,
·         îndeplinirea planului de vânzări.

Cerințe
·         studii medicale medii sau superioare
·         cunoştințe operare PC (Word, Excel, PowerPoint),
·         cunoaşterea fluentă a limbilor română și rusă
·         abilități de comunicare excelente,
·         atitudine proactivă, orientare spre rezultate,
·         punctualitate, responsabilitate, disciplină.

Oferta companiei:
·         salariu atractiv, corelat cu performanța,
·         întreg pachet social
·         loc de lucru in oficiu modern
·         oportunitatea de creştere profesională.

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md , cu specificarea postului pentru care aplicați.

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie