Reprezentant Comercial

Angajăm:

SC “Complex-Total” S.R.L cu sediul central, magazin și depozit pe Bulevardul Dacia 58/12 din Chișinău, este afacerea de succes care a început în anul 2013 și continuă să se dezvolte.
Astfel, recent a început dezvoltarea unei noi ramuri de activitate în domeniul comercializării produselor electrice, Ciment și Sandwich.
Visezi sa te dezvolti intr-o echipa tînără care se bucura de succes?
Vrei o cariera profesională sigură cu posibilitate de avansare?
Atunci te asteptăm in echipa STRAAL.

STRAAL este unul dintre noile magazine  care se bucură de succes din segmentul său. Calitatea produselor si deservirii noastre este cheia succesului pentru noi și, prin urmare, atragem constant angajații cei mai talentați. În procesul de lucru apreciem străduința, profesionalismul și eficiența angajatului.

Cerinte:
- Studii superioare in domeniul economic sau tehnic.
- Experienta in domeniul vinzarilor B2B al echipamentelor electrice, panourilor sandwich, materialelor de constructie.
- Cunoasterea limbii romane si rusa.
- Cunoastere specificului clientilor zonei de nord a Republicii Moldova.
- Calitati personale: responsabilitate, orientare spre rezultat, comunicabil, abilitati puternice de negociere, spirit de initiativa, capacitate de planificare si organzare.
- Abilitati de utilizare internet, MS Ofice la nivel avansat (Word,Excel), 1C.
- Detinerea permisului de conducere pentru categoria ‘’B’’.

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii companiei in rindul clientilor.
- Identificarea potentialilor clienti, stabilirea unor relatii durabile cu clientii noi si cei existeniti.
- Prezentarea produselor companiei.
- Negocierea conditiilor comerciale.
- Deplasari in scop de serviciu.
- Analiza concurentilor, analiza tenditelor pietii.

Oferim:
- Echipa de tineri profesionisti.
- Companie in permanenta dezvoltare.
- Posibilitati reale de avansare.
- Instruiri si deplasari peste hotare la furnizorii companiei.
- Salariu motivant in dependenta de volumul de vinzari.

Expediati CV-ul in limbile romana sau rusa la adresa: ip.cioban@gmail.com
Sau sunati la nr. +373 695 10 663
Vizitați site-ul nostru: www.straal.md
şi pagina facebook: https://www.facebook.com/straal.md/

E-mail: ip.cioban@gmail.com
Telefon: +373 695 10 663

Alte anunțuri publicate de această companie