Reprezentant Comercial ORHEI

Compania „Paymaster” SRL este în căutarea unui:

Dacă ești o persoană comunicabila, energica, cu aptitudine de convingere și lucru ăn grup, nu rata șansa.

Cerințe:
• Experiența în domeniu vânzări FMCG (se va considera prioritate).
• Permis de conducere categoria „B”.
• Autoturism personal (condiție obligatorie).
• Cunoștințe generale PC.
• Cunoașterea limbilor române și rusă.
• Locul de trai obligatoriu Orhei

Responsabilități:
• Prospectează regiunea alocată , identifică și abordează potențiali clienți.
• Dezvoltarea portofoliului de clienți.
• Stabilirea si menținerea relațiilor cu clienții existenți.
• Încheierea contractelor cu clienți noi.
• Negociază și urmărește derularea în bune condiții a contractelor încheiate
• Menținerea contractelor permanente cu clienții.
• Căutarea activă si atragere de noi clienți.

Compania oferă:
• Angajare oficială în câmpul muncii.
• Salariu atractiv (salariu fix + % bonus performanțe).
• Compensare amortizarea uzură autoturism.
• Număr telefon corporativ.
• Pachet social complet.
• Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit si productiv.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV pe e-mail: hr@paymaster.md  cu menționarea postului și regiunii din care sunteți.

E-mail: hr@paymaster.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie