Reprezentanța companiei internaționale „Carlsberg Group” în Republica Moldova este în căutare de:

Reprezentant comercial inferior pe mun. Orhei

Responsabilitățile postului:
- aranjarea mărfurilor în conformitate cu standardele stabilite ale companiei;
- asigurarea existenței întregului sortiment de produse;
- amplasarea și actualizarea materialelor promoționale și a utilajului în unitățile comerciale.

Cerințe principale:
- studii superioare (preferabil);
- experiența într-un post similar (preferabil);
- deținerea automobilului personal;
- calități personale: sociabilitate, responsabilitate, tenacitate, dorință de avansare în carieră.

Oferim:
- oportunități de carieră;
- pachet compensatoriu (compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice și a celor de transport);
- program de lucru: 9:00-18:00 (sîmbăta și duminica – liber).

Expediați CV-ul la adresa electronică: moldova@carlsberg.ua

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie