Angajăm:

Recruter extern/Reprezentant filială

Birja.md - una dintre cele mai sigure companii de recrutare din Republica Moldova cu cei mai buni manageri în domeniul resurselor umane.  Atitudinea și profesionalismul de care dăm dovadă sporește fluxul de oameni care au nevoie de serviciile noastre. Creșterea și dezvoltarea companiei condiționează și creșterea echipei de specialiști . Dacă dorești să faci parte din marea familie Birja  aplică pentru postul vacant de  Reprezentant filială.

Candidatul nostru:
- deține diplomă de studii superioare;
- cunoaște limbile română și rusă fluent;
- este utilizator încrezut de PC și tehnică de birou;
- se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă;

Descrierea jobului și ce ar trebui să faci:-
- deservirea calitativă a clienților, gestionarea oficiului;
- acordarea de consultanță în oficiu;
- efectuarea apelurilor telefonice la necesitate, procesarea cererilor primite;
- promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

CE oferim:
- salariu competitiv parte fixa+comision pina la 10.000 lei;
- program: luni - vineri 9:00 –17.00;
                  sâmbată: 10-13.00;
- oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă în centrul orasului;
- pachet social deplin;
- mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în muncă;
- echipă binevoitoare și profesionistă;
- oportunități de creștere profesională și financiară;
- participarea la traininguri și deplasări inclusiv și peste hotare;
NU UITA! Recomanda familiei si prietenilor!

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr.asociatia@gmail.com    PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!
Nr de contact: 079911110

E-mail:  hr.asociatia@gmail.com
Telefon +373 799 11110

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie