Darwin

Recruiter

Dorești să faci parte din echipa Darwin? Vrei să lucrezi într-un mediu tînar și neordinar, cu reale perspective de evoluție, te asteptăm să te alături echipei noastre.

 Beneficii Oferite:

- Salarizare stabilă și bonusuri ce depind de rezultate;
- Colectiv prietenos;
- Creștere profesională și personală.

Cerințe:
- Ai studii superioare specializate (psihologie/resurse umane)?
- Ești o persoană organizată, responsabilă?
- Iubești oamenii și ușor faci un screening de personalitate?
- Mereu ți-a placut să ajuți oamenii talentați să-și găsească un super JOB?

Responsabilități:
- Organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție a Eroilor pentru echipa vînzări;
- Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați;
- Organizarea acțiunilor și evenimentelor cultură corporativă.

De ce Darwin:
Trimite CV-ul tău, cu menționarea postului pentru care aplici la adresa de e-mail: rabota@darwin.md

rabota@darwin.md

back forward

Darwin in retelele de socializare

Date de contact

Chisinau, str. Bucuriei 1/6
Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin