Recepționist(ă) vorbit(oare) de Italiană sau Franceză

Suntem o clinică stomatologică specializată în implantologie dentară avansată și tratamente estetice. Spre deosebire de majoritatea clinicilor din Moldova care oferă doar servicii stomatologice, noi suntem specializați în turismul dentar și asta face diferența, (am dezvoltat cea mai bogată infrastructură și servicii suplimentare pentru a acoperi toate aceste necesități (laborator dentar propriu, cabinet radiologic, anestezie generală, cazare, transport, traduceri și asistență 24/7).
Echipa noastră este formată de peste 80 de specialiști cu o calificare înaltă și experiență vastă în domeniul său. Ea include medici stomatologi, chirurgi, anesteziolog, tehnicieni dentari, asistenți medicali, traducători, șoferi și manageri. Cu toții sunt indispensabili pentru a face pacienții să zâmbească cît mai des.
Clinica stomatologică PUNTO BIANCO angajează:

Cerințe:

  • Abilități de organizare, planificare și prioritizare.
  • Vorbire fluentă a limbilor română, rusă și cel puțin una din limbile străine (franceză, italiană, engleză).
  • Atenție la detalii și responsabilitate.
  • Bune cunoștințe de operare PC.
  • Experiența de profil nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.
  • Persoană pozitivă, empatică, deschisă și comunicativă.

Responsabilități principale:

  • Întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora.
  • Recepționarea, prelucrarea și distribuirea informației (apeluri telefonice, corespondență, colectarea datelor).
  • Organizarea lucrului documental cu pacienții: cartele medicale, acorduri, contracte etc.
  • Planificarea excursiilor pentru pacienții străini ai clinicii.
  • Asigurarea documentară a proceselor ce au loc în companie.
  • Încasarea contravalorii serviciilor medicale și alte sarcini care asigura o atmosferă caldă și primitoare la recepție.

Grafic de muncă:

  • luni-vineri 08:30-16:30 + 2 sâmbete pe lună 08:30-18:30  sau
  • luni-vineri 10:30-18:30 + 2 sâmbete pe lună 08:30-18:30

Salariul: 10000 lei net

Beneficii:

  • Perioadă de inducție
  • Tratamente la prețuri speciale pentru angajați și rudele acestora
  • Loc de muncă în centrul Chișinăului, pe str. 31 August, cu conexiuni de transport spre toate sectoarele orașului
  • Peste 80 de colegi plini de viață care vor avea grijă să nu te plictisești niciodată
  • Cadouri / atenții la aniversarea zilei de naștere și aniversarea zilei de angajare
  • Zonă de relaxare-terasă în afara clinicii
  • Pizza party sau diferite party-uri tematice lunar, anual
  • Telefon de serviciu

Dacă ești interesat de oportunitate, trimite CV-ul la adresa: angajare.pb@gmail.com sau contactează-ne la nr. de telefon: 022991515.

Vă mulțumim pentru interes. Doar persoanele selectate vor fi telefonate.

Adresa: Chișinău, str. 31 August, 37/1.

Ne găsiți:
www.puntobianco.md

E-mail: angajare.pb@gmail.com
nr. telefon 022 99 15 15
Adresa: Chișinău, str. 31 August 37/1
Ne găsiți:

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide