Recepționist(ă) Tenis Club

CLUBUL DE TENNIS ACVILA ANGAJEAZA:

Esti o persoană cu inițiativă? Dinamica?  Iți place să lucrezi cu o echipă tânără ? Daca răspunsul este DA, te așteptăm în echipa noastră. Avem nevoie de tine!

ATRIBUȚII:

  • Întâmpinarea clienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă
  • Oferirea într-un mod amabil a informațiilor solicitate legate de serviciile clubului
  • Efectuarea de programări conform solicitărilor clienților
  • Încasarea contravalorii serviciilor

CERINȚE:

  • Studii de preferință superioare
  • Stagiu de munca minim 1 an
  • Personalitate flexibilă, energică, dorință de a învăța lucruri noi
  • Personalitate orientată spre client
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, limba engleză va constitui un avantaj
  • Abilități de lucru la calculator (Microsoft Office)

CE OFERIM:

  1. Posibilitatea dezvoltarii carierei în cadrul unei uniuni de întreprinderi
  2. Training-uri specializate și dezvoltare profesională
  3. Salariu fix + bonus de performanță atractiv

Dacă doriți să fiţi unul din membrii echipei de profesionişti adevăraţi si stabili pe piaţă, să lucraţi cu plăcere şi să obţineţi o carieră profesională, nu ezitati sa ne expediati CV-ul cu foto la următoarea adresă: hr@acvila.md  cu mențiunea Recepționistă pentru Tenis Club.

E-mail: hr@acvila.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin