Recepționist(ă) | Restaurant

ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT este în căutare de o persoană responsabilă și dornică de a activa în calitate de

ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT din sectorul Buiucani  este in cautare de Recepționist/ă!

Atribuțiile funcționale de bază:

  • Întâmpinarea oaspeților direct prin contact vizual, precum și acordarea atenției solicitate fiecărui vizitator în parte;
  • Primirea apelurilor telefonice, precum și redirecționarea acestora persoanelor responsabile;
  • Oferirea clienților a informației complete despre serviciile restaurantului nostru;
  • Promovarea imaginii pozitive a restaurantului printr-o atitudine corespunzătoare;
  • redirecționarea clienților către destinațiile solicitate;
  • Vânzarea biletelor pentru spectacole, pentru terenul de joacă;
  • Informarea regulilor de utilizare a terenurilor de joacă;

Avem următoarele cerințe de angajare:

  • Abilități excelente de comunicare;
  • Abilitatea de a fi atent la necesitățile clienților;
  • Abilitatea de a lăsa o impresie pozitivă și plăcută în orice situație;
  • Abilități de gestionare a timpului și organizarea sarcinilor de muncă;
  • Atenție și responsabilitate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă este OBLIGATORIE;
  • Experiență de muncă într-o poziție similară este binevenită.

Oferim:

  • Condiții de lucru confortabile;
  • Regim de muncă în schimburi;
  • Salariu până la 15000 (parte fixa +%);
  • Prânz gratuit;
  • Posibilitate de dezvoltare dinamică;
  • Atmosferă de lucru prietenoasă;
  • O echipă tânără și ambițioasă;
  • Instruire inițială în domeniu;
  • Uniformă de serviciu (purtarea acesteia este obligatorie).

Dacă descrierea funcției se potrivește competențelor tale, expediază CV-ul cu POZA la adresa electronică: hr@andersen.md cu subiectul: aplic pentru postul Recepționist/Recepționistă.
Sau sunați-ne: 079 794 777

Site: www.andersen.md
E-mail: hr@andersen.md
Telefon: 079794777

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide