Recepţioner materie primă (fructe şi legume), or. Orhei

Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Responsabilități:
- Primeşte materia primă şi ambalajul în baza facturilor fiscale şi a actelor de achiziţie a mărfurilor;
- Verifică cantităţile primite de materie primă calitativ şi ambalajul pe sortiment.

 Cerințe față de candidat:
 - Studii medii speciale
 - Cunoașterea calculatorului la un nivel mediu
 - Cunoașterea limbilor română și rusă la un nivel conversaţional
 - Atenţie la detalii

Compania oferă:
- Salariu motivant
- Posibilități de creștere profesională într-o companie dinamică și prosperă
- Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut
- Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: cadre2@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Alte anunturi publicate de aceasta companie