Receptioner marfuri/ Приемщик товаров (Sec. Centru)

Compania Fidesco (retea de supermarkete) angajeaza!!!

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în echipa noastră .

Cerinte fata de candidat:
- Studii medii.
- Experienta in comert.
- Cunoasterea standartelor si conditiilor pastrarii bunurilor materiale si a marfurilor, caracteristicile calitative a marfurilor.
- Regulile si ordinea receptionarii si stocarii marfurilor.
- Responsabilitate, initiativa, orientare spre rezultat

Responsabilitati:
- Primirea marfurilor.
- Verificarea documentelor de insotirea marfurilor
- Organizarea pastrarii marfurilor
- Dirijarea cu descarcarea si incarcarea marfurilor
- Participarea la inventariere
- Organizarea respectarii normelor sanitare privind depozitarea

Oferim:
- Pachet social deplin.
- Posibilitatea avansarii in cariera

Persoanele interesate ru găm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail hr@fidesco.md   cu menţionarea postului vacant, sau ne puteti contacta la telefon (022) 253-752, 078168168

Telefon: (022) 253-752, 078168168
E-mail: hr@fidesco.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie