Recepționer la centrul de sortare a trimiterilor poștale | Приёмщик сортировочного центра почтовых отправлений

„Nova Poshta” – lider în expres livrare în Moldova, în legătură cu extinderea echipei, anunță concurs pentru ocuparea postului vacant de „Receptorul Centru de sortare a trimiterilor poștale”

Cerințe:

  • studii medii speciale, studii superioare incomplete, studii superioare;
  • experiența de muncă în poziția similară poate fi considerat avantaj;
  • utilizator încrezător a PC;
  • sârguință, atenție, responsabilitate, politețe.

Responsabilități:

  • descărcarea și încărcarea mașinii;
  • recepționarea și eliberarea expedierilor;
  • pregătirea trimiterilor poștale pentru expediere, livrare;
  • pregătirea documentelor de expediere;
  • introducerea datelor în programul 1C;
  • controlul stocurilor.

Oferim:

  • pachet social complet (inclusiv salariu oficial, concediu plătit);
  • oportunitate de dezvoltare și avansare în carieră.
  1. Program de lucru: 5 zile în săptămână, la ora 8:00- 17:00
  2. Salariu: 11 000 lei pe card
  3. Adresa de lucru: Chișinău, str. Voluntarilor 15

«Nova Poshta» – лидер экспресс-доставки в Молдове, в связи с расширением штата, объявляет конкурс на вакансию «Приемщик Центральной Сортировочной Станции»

Требования:
  • образование средне-специальное, незаконченное высшее, высшее;
  • опыт работы желателен, но не обязателен;
  • уверенный пользователь ПК;
  • коммуникабельность, усердие, внимательность, ответственность, вежливость.
Основные задачи:
  • разгрузка и погрузка автомобиля;
  • прием и выдача грузов;
  • подготовка груза к отправке, выдаче;
  • оформление товарно-сопроводительных документов;
  • внесение данных в программу 1С;
  • контроль складских остатков
Мы предлагаем:
  • полные социальные гарантии (в том числе официальный доход, оплачиваемые отпуска, больничные);
  • возможность карьерного роста.
  1. Режим работы: 5-дневная рабочая неделя, с 8:00 до 17:00
  2. Зарплата: 11000 леев на карточку
  3. Адрес работы: Кишинев, ул. Волунтарилор 15

E-mail: hrjob@novaposhta.md
+37378672277

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide