• este o asociație umanitară și non-profit
• activează în România, Bulgaria și în Republica Moldova din 2004
• își desfășoară activitatea pe tot teritoriul Republicii Moldova
• este avocatul săracilor și orfanilor
• îngrijește zilnic 3000 de beneficiari din familii social vulnerabile, dintre care 500 sunt copii orfani și săraci
• oferă 280 locuri de muncă pentru băștinași

Psiholog în cadrul Centrului Comunitar de Asistență Socială Doroțcaia din s. Doroțcaia, r-nul Dubăsari

Căutăm Psiholog pentru evaluarea și consilierea beneficiarilor în cadrul Centrului Comunitar de Asistență Socială Doroțcaia din s. Doproțcaia, r-nul Dubăsari.

Responsabilități:
- Efectuarea evaluării psihologice a beneficiarilor pe baza instrumentelor specifice;
- Desfășurarea activităţilor de consiliere psihologică și terapie individuală;
- Optimizarea și armonizarea relațiilor dintre beneficiar și familia acestuia și a relațiilor cu comunitatea;

Așteptări faţă de candidaţi:
-Studii superioare în domeniul psihologic / psihopedagogic;
-Experienţă în domeniul psihologiei (constituie un avantaj);
-Cunoştinţe în domeniul consilierii pe probleme de familie, terapie comportamentală;
-Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
-Abilități de consiliere și discreție profesioanală;
-Capacitate de comunicare și dezvoltare de relații personale cu beneficiarii;
-Motivare, dinamism, empatie.

Oferim:
- Lucru în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
- Posibilitatea dezvoltării carierei într-o echipă de profesionisti;
- Program de muncă - 0,5 normă de muncă.
Locul de muncă: Centrul Comunitar de Asistență Socială Doroțcaia din s. Doroțcaia, r-nul Dubăsari.

 A.O. "Concordia. Proiecte. Sociale", este o organizație care protejează copiii / beneficiarii de orice abuz asupra acestora și are aprobată o Politică pentru Protecția Copilului care se respectă în totalitate de către angajați.

Termenul de depunere a CV-urilor până la data de 11.11.2019.
Vă rugpm să transmiteți CV-rile și scrisorile D-stră de intenție, pînă la data de 11.11.2019, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Telefon: 0 22 23 55 81.
Sediul AO ”Concordia.Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, or. Chișinău.

E-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Telefon: 0 22 23 55 81

Alte anunturi publicate de aceasta companie