Promotor (Chișinău, Bălți, Cahul)

Responsabilități principale:
- Prezentarea produselor companiei clienților și potențialilor clienți, conform planificărilor stabilite.
- Participarea în campaniile / activitățile promoționale organizate de companie;
- Organizarea și participarea la focus-grupurile organizate în cadrul companiei.

Cerințe față de candidați:
- vorbirea fluentă a limbii române, ruse;
- posedarea permisului de conducere cat. B;
- abilități dezvoltate de comunicare: stabilirea contactului cu potențialii clienți, abilități de prezentare;
- calități personale: inițiativă, dinamism, spirit de echipă.

Oferim:
- remunerare competitivă;
- automobil de serviciu;
- posibilități de dezvoltare profesională și personală.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@prologistic-com.md
Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie