Project Manager

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Mediu de lucru dinamic și provocator
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare
  • Posibilitatea de a colabora cu echipe mixte
  • Proiecte interesante
  • Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilitățile rolului:

  • Gestionarea ciclului proiectelor interne de la inițiere, planificare, execuție, monitorizare,
  • control și într-un final închiderea proiectelor în termen
  • Planificarea și gestionarea bugetului pentru fiecare acțiune/operațiune din proiect
  • Coordonarea resurselor interne și externe pentru executarea proiectelor în timp
  • Facilitarea comunicării și contextului de colaborare eficientă între participanții grupului de
  • proiect
  • Delegarea constructivă a sarcinilor proiectului către echipă
  • Identificarea activităților critice, riscurilor proiectului și propunerea soluțiilor necesarepentru evitarea acestora
  • Măsura performanței proiectului utilizând instrumentele și tehnicile corespunzătoare
  • Elaborarea diagramelor și hărților de progres pentru a documenta progresul
  • Monitorizarea performanței proiectului, pentru a analiza realizarea cu succes a obiectivelor pe termen scurt și lung

Studii și experiența necesară:

  • Studii superioare în Economie sau Management
  • Cunoștințe solide a pachetului de programe MS Office, MSProject
  • Utilizator experimentat al diferitor instrumente de management al proiectelor
  • Certificarea Project Management Professional (PMP) constituie un avantaj competitiv
  • Experiență în management de proiecte minim de 3 ani
  • Înțelegere solidă despre business și managementul riscurilor
  • Puternice abilități de lider
  • Gândire analitică și critică
  • Puternice abilități de planificare și organizare
  • Capacitate consistentă de a menține și respecta termenii limită și angajamentele
  • Acuratețe și atenție sporită la detalii
  • Fluență în limbile Română, Rusă și Engleză

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.
Manifestă-ți creativitatea, NU expedia CV în format Europass:)
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin