Programator 1C 8.3

Tipografia SC „Imona Grup” S.R.L.
anunţă concurs de suplinire a postului vacant de:

Responsabilitati:
- elaboreaza, implementeaza si intretine aplicatii informatice si baze de date pentru departamentele societatii;
- dezvolta sistemul informational al Societatii in conformitate cu sarcinile de imbunatatire solicitate;
- raspunde de buna functionare a programului 1C:8.3 utilizat de angajatii Societatii si acorda asistenta tehnica, la cerere;
- analizeaza disfunctionalitatile care apar in functionarea programului 1C in vederea determinarii cauzelor si stabileste masuri pentru eliminarea acestora;
- actualizeaza zilnic bazele de date.

Candidatul ideal:
- are studii de specialitate;
- are experienta relevanta intr-o pozitie similara minim 3 ani;
- cunoaste limbile romana si rusa;
- are abilitati de comunicare;
- are capacitate inalta de concentare si este rezistent la stres.

Aşteptăm CV-urile pe adresa office@imonagrup.md
Tel: 022 855-955, 068683902

Alte anunturi publicate de aceasta companie