Product Owner

Angajăm:

Cerințe:
• Studii superioare în tehnologie;
• O orientare către rezultate și abilitatea de a lucra în echipă;
• Abilitatea de a lucra într-un mod analitic și structurat;
• Experiență in definirea/rafinarea/urmărirea implementării cerințelor de produs digital;
• Abilități excelente de comunicare și gestionare a conflictelor;
• Abilități excelente în limba engleză, scrisă și verbală;
• Cunoașterea UML este un plus.

Responsabilități:
• Prezentați interesele utilizatorului final în fața tuturor celorlalte departamente;
• Definiți obiectivele la începutul fiecărui sprint în cadrul ședinței planificate;
• Creați viziune și roadmaps axate pe nevoile utilizatorilor și strategia departamentului;
• Definiți și prioritizați product backlog, inclusiv crearea de user stories pe baza strategiei produsului și a disponibilității resurselor;
• Colaborați cu echipa decizionala si echipa de dezvoltare pentru a defini cerințele de produs;
• Asigurați că echipa are întotdeauna o listă adecvată de sarcini la care să lucreze.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv, care reflecta responsabilitățile;
- Un mediu flexibil (remote), multicultural, orientat spre rezultate, specific unei companii inovative.

Așteptăm CV-urile dvs. la adresa de e-mail: hr.konfi@gmail.com , cu specificarea poziției pentru care aplicați.

Alte anunturi publicate de aceasta companie