Продавец-консультант Страшены / Vânzător-consultant Strășeni

Cel mai mare magazin online Rozetka.md recrutează:

Если вы готовы изменить мир к лучшему, любите дарить яркое настроение и крутые эмоции или имеете другие таланты - приглашаем вас в команду ROZETKA в городе Страшены. С нами круто узнавать новое и расти профессионально.

Мы постоянно расширяем сеть наших магазинов и точек выдачи поэтому мы в поисках яркой личности на позицию продавца-консультанта, который будет помогать нашим клиентам становиться счастливее и делать лучший выбор. Нам не важно кем Вы работали раньше, если именно Вы будете вместе с нами развивать бизнес, мы в свою очередь будем развивать Вас!

Чем вы будете заниматься:
• профессионально консультировать клиентов и демонстрировать товары;
• проводить рекламные акции;
• узнавать потребности клиентов и предлагать решения;
• развиваться, обмениваться опытом, много общаться.

Что для этого нужно:
• быть фанатом современных гаджетов;
• замечательно, если у вас есть опыт работы продавцом-консультантом;
• быть эмпатичным человеком, умеете легко налаживать контакт;
• быть энергичным, ответственным, желание учиться;
• талант дарить хорошее настроение и положительные эмоции.

Мы предлагаем:
• Заработная плата официальная: оклад + бонус;
• Оформление в соответствии с ТК РМ;
• Работа в сильной и уникальной команде;
• Скидки на продукцию компании;
• Возможность обучения и развития по самым разным направлениям (тренинги, корпоративная библиотека, открытые семинары и т.д.).

Ключевые навыки:
Пользователь ПК, Коммуникабельность, Консультирование, Клиентоориентированность, Прием товара, 1С

Будем рады вам в команде ROZETKA. Не медлите и присылайте резюме.

E-mail: hr@rozetka.md

Vânzător-consultant Strășeni

Dacă ești gata să schimbi lumea spre mai bine, îți place să îi molipsești pe cei din jur cu bună dispoziție și emoții pozitive sau ai alte talente – te invităm în echipa ROZETKA în orașul Strășeni. Împreună cu noi e mai interesant să afli lucruri noi și să te dezvolți profesional.

Suntem în continuu proces de extindere a rețelei noastre de magazine și puncte de livrare, din acest motiv suntem în căutare de personalități puternice pentru funcția de vânzător-consultant, care îi va ajuta pe clienții noștri să fie mai fericiți și să facă cea mai bună alegere. Pentru noi nu contează unde ai mai lucrat până acum, dacă anume tu vei dezvolta această afacere împreună cu noi, la rândul nostru, te vom dezvolta pe tine!

Responsabilități:
• consultarea profesionistă a clienților și demonstrarea produselor;
• vânzarea promoțiilor publicitare;
• identificarea necesităților clienților și propunerea soluțiilor pentru acestea;
• dezvoltarea, schimbul de experiență, multă comunicare.

Cerințe:
• să fii în pas cu noile tehnologii;
• experiența de lucru într-o funcție similară reprezintă un avantaj;
• să fii un om empatic, să poți stabili ușor relații cu oameni;
• să fii energic, responsabil, dorința de învăța;
• ai talentul de a încărca oamenii din jur cu dispoziție bună și emoții pozitive.

Noi îți oferim:
• Salariu oficial: salariu de bază + bonusuri;
• Angajare în conformitate cu CM RM;
• Lucrul într-o echipă puternică și unică;
• Sarcini interesante și la scară largă, și condiții favorabile pentru realizarea acestora;
• Reduceri la produsele companiei;
• Posibilitatea de a învăța și de a te dezvolta în diverse direcții (trainning-uri, bibliotecă corporativă; seminare deschise etc.).

Competențe-cheie:
Utilizator PC, Comunicabilitate, Consultanță, Orientare spre client, Primirea mărfurilor, 1С

Te așteptăm cu drag în echipa ROZETKA. Nu ezita și trimite-ne CV-ul tău.

E-mail:  hr@rozetka.md
Web: https://rozetka.md/

Alte anunturi publicate de aceasta companie