Operator la epurarea specială a apei

Renumita companie autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează:

Cerințe față de candidați:

  • experiența în domeniu va fi un avantaj;
  • motivație, responsabilitate, dinamism și punctualitate;

Responsabilități:

  • monitorizarea/controlarea sistemelor de control computerizate și a echipamentelor;
  • verificarea contoarelor și măsurătoarelor;
  • verificarea fluxului,presiunii în conformitate cu specificațiile tehnice;
  • efectuarea controalelor de securitate și siguranță a instalațiilor;
  • depistarea abaterilor;

Condiții:

  • program de lucru de la 08.00-17.00 de luni pînă vineri;
  • instruire gratuită;
  • prînz gratuit;
  • transport tur retur;
  • salariu motivant;
  • lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă.

Persoanele care corespund cerințelor, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@nivalli.md sau să ne contactați la nr. de telefon: 060445516 / 068686498.

E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498, 060445516

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide