Pregatitor vopsire auto 15-25 mii | Подготовщик авто к покраске

Autoshina - este cel mai mare service auto din Chișinău, echipat cu instrumente specializate și echipamente de diagnostic de ultimă generație. Aici lucrează o echipă profesională cu o competență serioasă în domeniul auto.

Pregatitor vopsire auto 15000-25000.

Oraș: Chișinău;
Studii: oricare;
Program de lucru:  Ln-Vn 9:00 -18:00.

Compania oferă:

  • Program de lucru Ln-Vn de la 9:00 -18:00;
  • Pachet social;
  • Salariul calculat în funcție de nivelul de calificare și volumul de muncă realizat;
  • Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;
  • Echipamente moderne;
  • Dulap personal și duș;
  • Compensare a 50% la sala de sport;
  • Reducere de 50% la Servicii de montare anvelope;
  • Reducere 30% la lucrările service auto.

Cerințe:

  • Experiență de cel puțin 1 an în domeniu;
  • Capacitate dezvoltată de învățare, punctualitate;
  • Disciplină, responsabilitate, capacitate de a munci.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: job@autoshina.md, specificînd în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați sau sunati pe numarul: +373 62 189136.

Подготовщик авто к покраске 15000-25000 лей.

Город: Кишинев
График работы: Понедельник-пятница с 09.00-18.00

Требования:

  • Опыт работы в отрасли не менее 1 года;
  • Способность к обучению, пунктуальность;
  • Дисциплинированность, ответственность, трудоспособность.

Основные обязанности:

  • Подготовка автомобиля к покраске
  • Покраска автомобилей

Условия:

  • Комфортное и полностью оборудованное рабочее место;
  • Стабильно и в срок выплачиваемую заработную плату и бонусы;
  • Официальное оформление, полный соц. пакет;
  • Предоставляется спецодежда;
  • Раздевалка, душ, обеды в офис;
  • Большой поток клиентов;
  • Руководство, умеющее ценить профессионалов;
  • Выдача формы и нужных материалов для работы;
  • Скидка 30% на услуги сервис центра;
  • Компенсация 50% спортзала;
  • Скидка 50% на услуши шиномонтажа.

+373 62189136

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide