Manichiurist(ă)

"NIAGARA FITNESS CLUB" SRL angajează:

NIAGARA FITNESS CLUB SRL vă oferă şansa de a vă angaja în salonul de frumuseţe din cadrul celui mai performant club de fitness din Moldova.

Postul vacant de  Manichiurist(ă) îl poate ocupa orice candidat care se încadrează în următoarele cerinţe:

Responsabilități:

  • realizarea manichiurei de orice tip pentru femei, bărbați;
  • executarea tuturor tipurilor de manichiuă ,pedichiură;
  • realizarea manichiurei cu shellac, gel.

Cerințe:

  • experienţă în domeniu;
  • cunoaşterea limbii de stat şi limbii ruse;
  • dragoste faţă de profesie;
  • atitudine binevoitoare și abilitatea de a stabili relaţii bune cu clientul.

Compania oferă:

  • program de muncă pe schimburi;
  • pachet social deplin,condiții excelente de muncă;
  • un colectiv unit şi profesionist;
  • post de muncă în cadrul unei companii prestigioase.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile cu fotografia inclusa, la adresa de e-mail office@niagara.md cu menţionarea postului vacant sau contactati-ne la nr. de tel. 069903929.

E-mail: office@niagara.md
Telefon: 069903929

Alte anunțuri publicate de această companie