Помощник бухгалтера (c опытом) | Ajutor contabil ( cu experiență)

Компании "Soft Lider" SRL, официальному дистрибьютору "1С" в Молдове, в связи с плановым расширением требуются:

Atribuții:

  • Menținerea documentației primare (venituri, cheltuieli, bancă etc.);

Cerințe:

  • Învățământ superior sau secundar în domeniul contabilității;
  • Utilizator încrezut PC, ar fi de dorit cunoașterea programului 1C;

Condiții de muncă:

  • Salariul este convenit în funcție de rezultatele interviului;
  • Salariu garantat pentru perioada de stagiu de la 10.000-15 000 lei;
  • Program de lucru full time (luni-vineri) de la 9.00 la 18.00;
  • Angajare oficială și pachet social în conformitate cu legislația Republicii Moldova;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Atenţie!!!
În CV-ul dvs., este obligatoriu să indicați postul vacant pentru care aplicați, mărimea salariului dorit și să plasați fotografia dvs.

E-mail: hr.softlider@mail.ru
Site: www.soft-lider.md

Обязанности:

  • ведение первичной документации (приход, расход, банк и др.);

Требования к кандидатам:

  • Высшее или среднее образование в области бухгалтерии;
  • Уверенное владение ПК, желательно знание 1С программы;

Условия работы:

  • Заработная плата согласовывается по результатам собеседования;
  • Гарантированный оклад на период стажировки от 10 000 -15 000 лей;
  • Работа в офисе на полный рабочий день Пн.-Пт. с 9.00 до 18.00;
  • Официальное трудоустройство и социальный пакет согласно законодательству РМ;
  • Работа в молодом и дружном коллективе.

Внимание!!!
В CV обязательно указать вакансию, на которую вы претендуете, размер желаемой заработной платы и разместить Вашу фотографию. СV без фотографии рассматриваться не будут.

Сайт: www.soft-lider.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide