PHP Programator

Angajăm:

FACEȚI CUNOȘTINȚĂ CU NOI, ACCESÂND => https://www.facebook.com/studiowebmastermd/  https://www.instagram.com/studio.webmaster/  https://webmaster.md/ro/

VĂ PROPUNEM:

  • Lucru într-un birou confortabil, pe adresa (lsectorului Râșcani)
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Angajare oficială/ Pachet social.

CERINȚELE NOASTRE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:

  • Experiență în crearea proiectelor pe PHP;
  • Cunoașterea MySQL, HTML, CSS;
  • Este binevenită cunoașterea JavaScript (jQuery).

RESPONSABILITĂȚILE PRINCIPALE:

  • Lucru asupra proiectelor existente ale companiei;
  • Elaborarea proiectelor noi (front-end și programare);
  • Dezvoltarea/prelucrarea site-urilor și programarea modulară (extinderea funcțiilor).

Trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa: job@webmaster.md
Indicați în subiectul scrisorii postul pentru care candidați
(în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi analizat)

E-mail:  job@webmaster.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie