PHP Developer

Angajăm:

Ești un dezvoltator talentat care dorești sa iți stimulezi cariera lucrând cu o echipă de experți talentați? Te așteptam cu drag sa faci parte din echipa noastră.

Căutăm dezvoltatori pasionați cu standarde ridicate în ceea ce privește angajamentul, experiența clienților și livrarea de produse de calitate.

Criterii tehnice:
• Cunoaștere buna a PHP, OOP, MVC
• Cunostinte de bază a tehnologiilor front-end, cum ar fi JavaScript, HTML5 și CSS3;
• Un spirit distractiv și entuziast;
• Bune abilități de comunicare;
• Rezolvarea problemelor și atitudine orientată spre rezultate;
• Capacitatea de a stabili priorități și de a-și îndeplini angajamentele;
• Creativitate și abilități de auto-învățare;
• Munca în echipă și disponibilitatea de a-i asculta pe ceilalți;
• Dorința de a învăța și de a explora noi idei, concepte și tehnologii.

Responsabilități principale:
• O sa lucrezi cu cele mai noi tehnologii si framework-uri la proiecte noi si interesante
• Să fii bine informat cu privire la tendințele tehnologice;
• Lucru in cadrul echipei

Proiecte:
• Construim doar proiecte interesante și provocatoare folosind cele mai noi tehnologii de pe piață pentru diferite industrii (servicii financiare, medicina, asigurări, telecomunicații etc.).
• Multe produse interesante dezvoltate de către companie

Beneficii:
• Salariu atractiv
• Perioada de instruire, cursuri și certificare;
• Bonusuri salariale și de performanță extrem de motivante;
• Capacitatea de a lucra de acasă;
• Întâlniri de echipă și petreceri în echipă;
• Sarcini și proiecte provocatoare;
• O echipă talentată, distractivă și creativă de experți în software;
• Mediu de lucru modern, dinamic și plăcut.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la: ion.robu@tarainteractive.com

Alte anunturi publicate de aceasta companie