Operator introducere și validare date Part Time

Angajăm:

Suntem în căutarea unui Operator introducere și validare date, care să lucreze full time în oficiul companiei amplasat pe str. Uzinelor 2, conform următorului grafic Part Time.

Cerințe:

  • Studii superioare (în domeniul contabilității ar constitui un avantaj);
  • Cunoașterea PC-lui, Pachet MS Office (programa 1C ar constitui un avantaj);
  • Experiența într-un post similar este binevenită, sunt acceptați și candidații fără experiență, dar dornici și capabili de a învăța.

Responsabilități:

  • Emiterea de facturi în baza contractelor;
  • Verificarea registrelor;
  • Conlucrarea cu caseria.
Calități:
Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp, precizie, punctualitate, capacitate de analiză și control, responsabilitate.

Beneficii:
  • Un pachet salarial  motivant;
  • Un mediu de lucru plăcut  într-un colectiv prietenos;
  • Sprijin în  dezvoltarea profesională și instruire continua.
Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, timite-ne CV cu fotografie la adresa natalia.sofron@consalcom.md cu indicația funcției pentru care optați.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide