Andiva - companie internațională specializată în recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate cu sediu central în Chișinău, una dintre cele mai de succes organizaţii de acest gen din ţară, este în căutarea unui Operator, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes.

Program de muncă: full-time

Operator vorbitor de limba romana

Cerințe:
- Experiența in domeniu este binevenită, dar nu este obligatorie
- Cunoaşterea excelentă a limbii romana (scris si vorbit)
- Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate;
- Vorbire coerentă și corectă;
- Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
- Abilități de negociere și promovare a produsului;
- Orientare către client (abilitatea de a înțelege ți a satisface nevoile clienților);
- Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;

Calități personale:
- Spirit de initiativa;
- Responsabilitate;
- Atenție;
- Comunicativitate;
- Rezistență la stres;

Responsabilităţi:
• Preluarea apelurilor telefonice
- Instruire gratuită;
- Mediul plăcut de lucru;
- Oportunitatea de angajare pe termen lung;
- Posibilitatea de a influența mărimea venitului personal, salariu + primă garantată.
- Salariul se stabileste in urma interviului
- Pachet competitiv de remunerare și beneficii;
- Posibilitatea de avansare în funcție;
- Pachet social întreg;
- Program de muncă: full-time

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs la adresa: office.andiva@gmail.com    si sa indicati postul la care pretindeti in tema scrisorii. In asa caz aveti mai multe sanse ca noi vom observa anume CV-ul dvs.
E-mail: office.andiva@gmail.com
Telefon: 078 000 252

office@andivajobs.com

Telefon: 078 000 252

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie