Operator call center, vorbitor de limba română, full-time si part-time (15-22) de la distanță (REMOTE)

Vorbești limba romană? Unicall angajează:

Angajăm:

  • Operator vorbitor de limbă română.

Cerințe și responsabilități:

  • Cunoaşterea excelentă a limbii române (scris și vorbit);
  • Experienta in domeniul vânzarilor e binevenita, dar NU e obligatorie;
  • Însușirea cu ușurință a informațiilor noi și utilizarea lor în practică;
  • Contactarea clienților și consultarea lor;
  • Cunoaşterea PC-ului la nivel de utilizator activ.
  • Îndeplinirea și depășirea planurilor de vânzări.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv alcătuit din:

Plata la oră 2.2$ + sistema de bonusare (vânzări fierbinți) + premii lunare după rezultate

  • Instruire gratuită de la 3 la 7 zile;
  • Grafic de lucru flexibil, full-time si part-time (15:00--22:00),  (5/2 sau 6/1)
  • Posibilități de dezvoltare si promovare in cadrul companiei;
  • Teambuilding-uri si training-uri active și interesante;
  • Oficiu localizat în centrul orașului.

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa electronică: unicalleurope@gmail.com, cu specificarea poziției dorite.

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviu de selecție.

E-mail: unicalleurope@gmail.com
Telefon: 062121113

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide