Оператор в технический центр | Operator centru tehnic

Если ты любишь общаться, не боишься трудностей, нацелен на результат и понимаешь, что собственный доход связан с результатами работы, то тебе к нам.

Какие задачи решает:

  • Прием и оформление оборудования в ремонт;
  • Информирование клиентов по  стоимости ремонта, о готовности отремонтированного оборудования;
  • Подготовка первичной документации для бухгалтерии, формирование расходных документов;
  • Эффективное распределение объемов работ среди сотрудников отдела;
  • Контроль соблюдения стандартов компании при выполнении работ, оказанных услуг;
  • Работа с рекламациям;.
  • Систематизация информации в CRM системе.

Требования к кандидату:

  • Ответственность, организованность, внимание к деталям;
  • Опыт активного общения;
  • Знание русского и румынского языков.

Мы тебе предлагаем:

  • Интересная  работа в стабильной компании;
  • Мегапозитивный  коллектив;
  • Офис в центре города;
  • Возможность карьерного роста.

Отправляй CV нa hr@sequritygroup.md.
Только отобранные кандидаты будут приглашены на предварительное интервью.

Будь в курсе всех самых последних новостей в компании, стань нашим другом на нашей странице в фэйсбуке: http://goo.gl/3kfKvs.

Dacă îți place să comunici, nu te temi de provocări, ești orientat către rezultate și înțelegi că veniturile tale depind de rezultatele muncii tale, atunci te așteptăm la noi.

Ce sarcini urmează să realizezi:

  • Primirea și înregistrarea echipamentelor pentru reparații;
  • Informarea clienților cu privire la costul reparației și la disponibilitatea echipamentului reparat;
  • Pregătirea documentației primare pentru contabilitate, elaborarea documentelor de cheltuieli;
  • Distribuirea eficientă a volumelor de lucru printre angajații departamentului;
  • Monitorizarea respectării standardelor companiei în timpul execuției lucrărilor și furnizării serviciilor;
  • Lucrul cu reclamațiile;
  • Sistematizarea informațiilor în sistemul CRM.

Cerințe față de candidat:

  • Responsabilitate, organizare, atenție la detalii;
  • Experiență în comunicarea activă;
  • Cunoștințe de limba rusă și română.

Noi îți oferim:

  • Un loc de muncă interesant într-o companie stabilă;
  • Un colectiv foarte pozitiv;
  • Birou în centrul orașului;
  • Oportunități de avansare în carieră.

Trimite-ți CV-ul la hr@sequritygroup.md.
Doar candidații selectați vor fi invitați la un interviu preliminar.

Fii la curent cu cele mai recente știri din companie, fii prietenul nostru pe pagina noastră de Facebook: http://goo.gl/3kfKvs.

E-mail: hr@sequritygroup.md
022-876-075

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide