Din 2006, Magenta Consulting realizează cercetări de marketing și cercetări sociale pentru companiile din Moldova și de peste hotare, precum și oferă servicii de consultanță în marketing strategic.

Făcând parte din echipa noastră ai oportunitatea de a învăța de la cei mai buni specialiști din domeniu și lucra alături de managerii celor mai mari companii și proiecte din țară.

Operator Sondaje Full Time/Part time

Responsabilităţi:
● Intervievarea persoanelor în stradă sau apartamente/gospodării.

Cerințe față de candidat:
● Responsabilitate, onestitate;
● Disciplină ;
● Politețe;
● Abilități excelente de comunicare, sociabilitate.

Beneficii:
● Сapacitatea de a face bani buni într-un timp scurt;
● Angajare oficială;
● Job stabil, training-uri;
● Posibilitatea de a participa la proiecte interesante;
● Mediu de lucru activ  şi dinаmic.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md       sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.
Informaţii suplimentare la tel:  078 88 11 20.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail: hr@consulting.md
Telefon:  078 88 11 20

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie