Magenta Consulting (www.consulting.md) – companie stabilă, care oferă consultanță și cercetări din anul 2006. Realizăm proiecte importante pentru țară cu clienți interni și internaționali. Oferim oportunitatea colegilor noștrii de a se afirma, alegându-și propriul program de muncă. Reține - unica limită a salariul tău sunt posibilitățile tale fizice!

Operator Sondaje Full Time/Part time

Responsabilităţi:
● Intervievarea persoanelor în stradă sau apartamente/gospodării.

Cerințe față de candidat:
● Responsabilitate, onestitate;
● Disciplină ;
● Politețe;
● Abilități excelente de comunicare, sociabilitate.

Beneficii:
● Сapacitatea de a face bani buni într-un timp scurt;
● Angajare oficială;
● Job stabil, training-uri;
● Posibilitatea de a participa la proiecte interesante;
● Mediu de lucru activ  şi dinаmic.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md      sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.
Informaţii suplimentare la tel:  078 88 11 20.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail: hr@consulting.md
Telefon:  078 88 11 20

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie