Operator Suport Clienți (de la 21:00 până la 09:00)

Angajăm:

Responsabilități:

  • Asistență telefonică și prin e-mail pentru clienții companiei care beneficiază de serviciile companiei prin terminalele de plată și prin intermediul site-ului www.bpay.md
  • Identificarea problemei și căutarea unei soluții în baza de cunoștințe a companiei
  • Primirea apelurilor de la clienți, acordarea suportului și oferirea consultațiilor în mod operativ.

Program de lucru:

  •  de  la 21:00 până la 09:00

Cerințe:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Capacitate de învățare;
  • Responsabilitate și organizare;
  • Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului;
  • Abilități de comunicare;
  • Experiență în vânzări și alte Call/Contact Center-uri constituie un avantaj.

Condiții:

  • Salariu între 10.000 și 12.000 de lei
  • Pachet complet de beneficii sociale;

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa aurelia.mihailov@bpay.md cu mențiunea "CV".

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide