Operator service centru | Оператор сервисного центра

Responsabilități:

  • Primește apeluri și gestionează cererile clienților;
  • Stabilește programul lunar de gardă pentru angajați;
  • Monitorizează activitatea tehnicianilor service centru, asigurând un nivel înalt prestare a serviciilor;
  • Efectuează controlul executării serviciilor tehnice conform contractelor încheiate;
  • Analizează eficiența și calitatea lucrărilor efectuate;
  • Pregătește rapoartele privind activitatea departamentului, inclusiv raportul statistic lunar;
  • Lucrează cu documentele fiscale și efectuează controlul încasărilor conform facturilor emise;
  • Efectuează apeluri către clienți pentru obținerea feedback-ului și clarificarea nevoilor.

Cerințe către candidat:

  • Responsabilitate, amabilitate și abordare proactivă față de muncă;
  • Studii superioare sau profesionale;
  • Experiență în domeniu similar, în vânzări sau într-un centru de call-center (preferabil);
  • Abilități solide de operare pe calculator și tehnică de birou, experiență în lucrul cu 1C:8 va fi un avantaj.

Condiții:

  • Salariu de la 10.000 lei + bonusuri;
  • Dezvoltare profesională dinamică;
  • Oportunități de avansare în carieră în cadrul unei companii moderne;
  • Echipă prietenoasă și unită.

Bine ați venit la compania Video Security!!!
Fiți la curent cu toate știrile companiei, deveniți prietenii noștri pe pagina de Facebook: http://goo.gl/3kfKvs.

Așteptăm CV-ul dumneavoastră la adresa hr@sequritygroup.md.

Обязанности:

  • Принимает звонки и обрабатывает запросы клиентов;
  • Составляет ежемесячный график дежурств для сотрудников;
  • Контролирует работу сервис-техников, обеспечивая высокий уровень обслуживания;
  • Осуществляет контроль выполнения технического обслуживания по заключенным договорам;
  • Анализирует эффективность и качество выполненных работ;
  • Подготавливает отчеты по работе отдела, включая ежемесячный статистический отчет;
  • Работает с налоговыми документами и осуществляет контроль поступления денежных средств по счетам;
  • Осуществляет обзвон клиентов для получения обратной связи и уточнения потребностей.

Требования к кандидату:

  • Ответственность, доброжелательность и проактивный подход к работе;
  • Высшее или профессиональное образование;
  • Опыт работы на аналогичной должности, в продажах или колл-центре (предпочтительно);
  • Уверенное владение ПК и офисной техникой, опыт работы в 1C:8 будет преимуществом.

Условия:

  • Заработная плата от 10 000 леев + бонусы;
  • Динамичное профессиональное развитие;
  • Возможности карьерного роста в современной компании;
  • Дружелюбная и объединенная команда.

Добро пожаловать в компанию Video Security!!!

Будь в курсе всех новостей компании, стань нашим другом на странице Facebook: http://goo.gl/3kfKvs.
Ждем ваше резюме по адресу hr@sequritygroup.md.

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide