Operator de la 8000 lei recepție Service Centru | Оператор от 8000 лей приёмной Сервисного Центрa
ALO

Sunteți o persoană comunicabilă și energică? Vă place să ajutați oamenii atunci cînd au probleme cu telefoanele lor? Doriți să lucrați în confort și într-un Service Center autorizat? Atunci funcția noastră vacantă vă așteaptă!

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă obligatoriu
  • Cunoașterea pachetului Microsoft Office și 1C (instruim)
  • Amabilitate, rezistență la stres și punctualitate

Responsabilități:

  • Comunicarea cu clienții
  • Primirea tehnicii la reparație și transferul lor la ingineri sau programatori
  • Evidența strictă a tehnicii primite și transmise către client
  • Telefonarea clienților

Condiții:

  • Lucru în oficiu confortabil
  • Regim de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 - 18:00, Simbata de la 09:00-14:00.
  • Salariu competitiv
  • Pachet social complet
  • Colectiv primitor și conducători obiectivi

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@alo.md, iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Тelefon de contact: 078 800 724
Chișinău, șos. Muncești, 41 (în apropierea gării feroviare)

Вы общительный и энергичный человек? Вам нравится помогать людям, когда у них возникает проблема с телефоном? Хотите работать в комфортных условиях в авторизированном сервисном центре? Тогда наша вакансия оператора  сервис центрa ждет вас.

Основные требования:

  • Свободное владение русским и румынским языком обязательно
  • Уверенный пользователь ПК , знание  1С  (научим)
  • Дружелюбие, стрессоустойчивость и пунктуальность

Основные обязанности:

  • Общение с клиентами сервис центра
  • Прием техники на ремонт и передача инженерам или программистам
  • Ведение строгого учета приема, передачи и выдачи техники клиентам
  • Обзвон клиентов

Условия работы:

  • Обустроенное рабочее место в офисе
  • График работы: Понедельник - Пятница c 09:00 - 18:00, Суббота c 09:00-14:00.
  • Конкурентноспособная заработная плата
  • Полный соц.пакет
  • Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@alo.md с указанием в теме письма вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078 800 724
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)

E-mail: hr@alo.md
078 800 724

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide