Operator relatii clienti

IM Corst Grup SRL, reprezentant oficial TNT, FedEx in Moldova anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Cerințe față de candidat:
• Cunoașterea calculatorului – utilizator avansat; (Microsoft World, Excel);
• Cunoașterea limbilor: ruse, române engleze;
• Experiența de muncă- nu mai puțin de 1 an;
• Erudiție, comunicabilitate și capacitatea de a conversa;
• Rezistență la stres;
• Abilitatea de a activa in subordonarea si de sine stătător;
• Experiența de lucru în Call Center – este binevenită;

Responsabilități principale:
• gestionare si control operațiunilor de export/import;
• Recepționarea apelurilor;
• Consultarea, informarea clienților cu privire la serviciile companiei;
• Preluarea, prelucrarea și monitorizarea comenzilor;

Program de lucru: Zi de muncă deplină, Luni-Vineri 9.00-18.00.
Oferte și beneficii:
• Pachet social integral;
• Angajare oficială;

Sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: administration@corst.md

Menționați vă rog postul pentru care aplicați.
Doar persoanele selectate vor fi invitați la interviu.

Alte anunturi publicate de aceasta companie