Operator PC

Construct Arabesque este o companie specializată în distribuţia materialelor de construcţii şi finisaje, care face parte din grupul ARABESQUE ROMÂNIA.

Angajăm:

Operator PC

Cerințe față de candidat:
• Studii superioare sau medii de specialitate
• Cunoștințe PC la nivel de utilizator
• Abilități de comunicare
• Abilitatea de a lucra individual și în echipă

Responsabilități de bază:
• Emiterea facturilor fiscale
• Emiterea altor documente primare
• Efectuarea operatiunilor de casa (incasarea numerarului, intocmirea registrului de casa, acceptarea cardurilor, etc.)
• Lucru cu clienții companiei

Compania oferă condiţii de muncă bune, stabilitate, salariu motivat achitat la timp (nivelul salariului se va stabili în urma interviului), oportunități pentru dezvoltarea carierei și întreg pachet social conform legislației RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa: resurseumane@arabesque.md  cu specificarea postului solicitat.
Doar persoanele selectate vor fi contactate
Tel: 022636857

E-mail:  resurseumane@arabesque.md
Telefon: 022636857

Alte anunturi publicate de aceasta companie