Operator întroducere validare si prelucrare date (Botanica, Poșta Veche)

 Complexul Comercial
“ZIKKURAT - MARKET” angajeaza

RESPONSABILITĂȚII:

  • Recepţia, controlul şi evidenţa documentelor primare la primirea mărfii;
  • Înregistrarea și eliberarea facturilor fiscale;
  • Lucrul cu dările de seamă la compartimentul mărfuri, evidența lunară a registrelor;
  • Lucrul cu nomenclatorul de mărfuri și efectuarea inventarierilor de marfă.

 CERINȚE:

  • Studii superioare / medii de specialitate obligatoriu, preferabil în domeniul economic/contabilitate;
  • Experienţa în domeniu – va constitui un avantaj;
  • Cunoştinţe PC şi 1C;
  • Responsabilitate, atenţie şi eficienţă.

OFERIM:

  • Venit lunar 8000 MDL NET;
  • Oportunități de dezvoltare a carierei;
  • Întreg pachet social conform legislației RM.

NOI SUNTEM LOCUL POTRIVIT PENTRU VIITOAREA TA CARIERĂ!

Notă: Persoanele interesate sunt invitate sa transmită un CV pe adresa: hr@zikkurat.md     cu specificarea postului solicitat.  Detalii la tel: 078 386 033

E-mail: hr@zikkurat.md
Telefon: 078 386 033

Alte anunturi publicate de aceasta companie