Angajăm:

Operator în centrul de deservire/Оператор сервис-центра

Sunteți o persoană energică, deschisă și vă place să comunicați?
Aveți convingerea că ați putea găsi ușor limbă comună cu clienții?
Vorbiți fluent în limbile română și rusă?
Cunoașteți bine programele MS Office și 1C?
Atunci postul vacant de operator în Centrul de deservire și reparație a telefoanelor mobile este pentru D-voastră.

Cerințe:
• Cunoașterea limbilor română și rusă
• Cunoașterea pachetului Microsoft Office și 1C (instrum)
• Amabilitate, rezistență la stres și punctualitate

Responsabilități:
• Comunicarea cu clienții
• Primirea tehnicii la reparație și transferul lor la ingineri sau programatori
• Evidența strictă a tehnicii primite și transmise către client
• Telefonarea clienților

Condiții:
• Lucru în oficiu confortabil
• Regim de lucru luni-vineri, de la 09.00-18.00 (pauza de masă 1 oră) sîmbăta de la 09.00-13.00
• Salariu de la 5000 lei
• Pachet social complet
• Colectiv primitor și conducători obiectivi

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@xiaomistore.md , iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Тelefon de contact: 078800724

Chișinău,șos.Muncești, 41 (în apropierea gării feroviare)

Вы общительный, открытый и энергичный человек?
Уверены что сможете легко найти общий язык с клиентами?
Свободно владеете румынским и русским языком?
Умеете работать с программами MS Office и 1С?
Тогда вакантная должность оператора сервис центра . для Вас.

Основные требования:
• Свободное владение русским и румынскими языками
• Знание пакета Офис и 1С (мы научим)
• Дружелюбие, стрессоустойчивость и пунктуальность

Основные обязанности:
• Общение с клиентами сервис центра
• Прием техники на ремонт и передача инженерам и программистам
• Ведение строгого учета приема, передачи и выдачи техники клиентам
• Обзвон клиентов

Условия работы:
• Обустроенное рабочее место в офисе
• График работы – пн.-пт. С 09.00 до 18.00 (перерыв на обед 1 час), суббота – с 09.00 до 13.00
• Заработная плата от 5000 лей
• Полный соц.пакет
• Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@xiaomistore.md   с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078800724
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)

E-mail: hr@xiaomistore.md
Telefon: 078800724

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie