Operator ghișeu, or. Chișinău (Centru / Riscani / Ciocana / Telecentru)

Banca Comercială EXIMBANK - Intesa Sanpaolo Group angajează:

Beneficiile oferite de către bancă:

  • Bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute;
  • Tichete de masa;
  • Credite imobiliare și alte servicii bancare în condiții preferențiale;
  • Instruiri și team building-uri pentru dezvoltare personală și profesională;
  • Diversitate în activități și posibilitatea de a obține experiențe internaționale;
  • Program internaţional de sănătate fizică şi bunăstare mentală;
  • Facilități sportive precum teren de fotbal și sală de volei pentru promovarea unui stil de viață activ.

 Responsabilitățile:

  • Gestionarea conturilor bancare;
  • Efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar;
  • Efectuarea operaţiunilor de schimb valutar;
  • Efectuarea transferurilor băneşti internaţionale;
  • Deservirea conturilor de depozit;
  • Verificarea rapoartelor privind tranzacţiile zilnice efectuate.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare sau medii de specialitate cu profil economic/financiar;
  • Experienţă în relaţia cu clienţii sau într-o funcţie analogică va constitui un avantaj;
  • Cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Vorbirea fluentă a limbii: române și ruse, engleza (constituie avantaj);
  • Abilităţi de comunicare, orientare spre client şi rezultat;
  • Atenţie la detalii, echilibru emoţional şi rezistenţă la sarcini repetitive.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul, însoțit de o scrisoare de intenție, cu indicarea postului la adresa noastră de e-mail: recrutare@eximbank.com.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Nota: Prin expedierea CV-ului, vă exprimaţi acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

recrutare@eximbank.com
Adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 171/1

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide