Grupul de Companii ALLAS anunță concurs pentru ocuparea postului vacant/ Группа Компаний ALLAS приглашает на конкурсной основе кандидатов на должность:

Operator dispecerat PPT ALLAS / Помощник Оперативного Дежурного на ПТО ALLAS

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
- studii superioare/medii speciale tehnice
- lucrul și îndeplinirea proceselor sistematizate
- responsabilitate, atenție, reacționare rapidă, memorie bună
- abilitatea de luare a deciziilor optimale în termeni restrînși
- cunoașterea limbilor rusă și de stat
- cunoștințe de bază PC, programe specializate (utilizator avansat)
- lucrul în echipă.

 OBLIGAȚIUNI:
- monitorizarea obiectivelor staționare/mobile, controlul îndeplinirii scenariilor prestabilite.

OFERIM:
- automatizarea tuturor proceselor și formelor de raportare
- cursuri de pregătire (achitate)
- lucru în ture
- salariu  6 500 - 8 000 lei/brutto
- posibilitate de avansare în funcție
- pachet social deplin.

Expediați CV-ul la adresa electronică:
job@sec.md     cu specificarea postului pentru care aplicați.

ТРЕБОВАНИЯ К СОИСКАТЕЛЮ:
- образование среднее специальное или высшее техническое;
- работа и выполнение систематизированных процессов;
- усидчивость, внимательность, быстрота реакции, хорошая память;
- умение принимать, быстрые, оптимальные решения;
- владение государственным и русским языками;
- владение компьютером, специализированные программы (продвинутый пользователь);
- умение и навыки работы в команде, легкая обучаемость.

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ:
- мониторинг стационарных/мобильных объектов, контроль выполнения сценариев.

МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:
- автоматизацию всех процессов и форм отчетности;
- курсы по обучению специальности (оплачиваемые);
- сменная работа;
- заработная плата   6 500 - 8 000 леев/брутто;
- возможность карьерного роста;
- полный социальный пакет.

Просим, всех заинтересованных и соответствующих всем выше перечисленным требованиям выслать свое резюме на адрес: job@sec.md

job@sec.md  cu specificarea postului pentru care aplicați.

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie